polish version english version

Dariusz Pietrzykowski - recenzje

tenor liryczny

Recenzje 1997 - 1999

Bardzo interesująco zabrzmiał tenor Dariusz Pietrzykowskiego z Bydgoszczy, gościnnie występującego w drugoplanowej roli Lorda Artura.

...natomiast za rolę swojego życia może uznać partię Ernesta młody, coraz bardziej zachwycający pewnością techniczną i urodą głosu tenor z Bydgoszczy DARIUSZ PIETRZYKOWSKI.

W sobotnim przedstawieniu, gościnnie, w niewielkiej roli Artura Bucklawa wystąpił z dużym sukcesem Dariusz Pietrzykowski. I na jego nazwisku oraz na chórze wyczerpuje się lista wykonawców...

Więcej recenzji na stronie Recenzje 1997-1999

Recenzje 2000-2002

Dariusz Pietrzykowski stworzył ciekawą, przede wszystkim wokalnie, postać Damazego.

Na uwagę zasługuje Dariusz Pietrzykowski, występujący gościnnie w roli Tamina

Pozostali wykonawcy nie przyćmili premierowej obsady, z wyjątkiem Dariusza Pietrzykowskiego, który był bardziej interesujący niż...

Więcej recenzji na stronie Recenzje 2000-2002

Recenzje 2003-2006

Doskonale spisał się jako Gennaro Dariusz Pietrzykowski , przekonując nie tylko sprawnością aktorską, ale i świetnym, i pięknym śpiewaniem.

Z całej obsady najlepsze wrażenie pozostawili panowie: Artur Ruciński jako urwisowaty Papageno i Dariusz Pietrzykowski - zagubiony Tamino, obaj stylowi w śpiewie i frazie.

Świetnym partnerem Joanny Woś był Dariusz Pietrzykowski jako Gennaro - bardzo ładny głos, staranne wykonanie, dyskretna, wyważona gra. Słuchałam go z ogromną przyjemnością - wydawało się, że ta partia jest dla niego jakby stworzona. Mam nadzieję, że będzie go można usłyszeć również w Warszawie w odpowiednim repertuarze.

Więcej recenzji na stronie Recenzje 2003-2006